Apie mus

'Teenage Dreams - internetinis portalas paauglėms, kuris buvo sukurtas 2012m. gegužės 7d. siekiant padėti visoms Lietuvoms merginoms rasti vietą, kurioje galėtų laisvai ir nevaržomai išreikšti save, išmokti straipsnių rašymo subtilybių ir susirasti naujų draugų.

Mes trokštame sukurti tokią aplinką, kurioje būtų jauku leisti laiką ir šaltais žiemos vakarais, ir karštomis vasaros dienomis. Nesvarbu, koks oras už lango, TD visada lauks tavęs išskėtęs rankas. Mes, paauglės, rašome straipsnius jums. Trokštame suteikti jums tai, ko jums reikia. Pildome jūsų prašymus, daliname patarimus, rašome apie viską, kas įdomu jums. TD vienija skirtingus žmones. Rašytojos - skirtingos, skaitytojos - skirtingos, straipsnių temos - skirtingos. Pas mus kiekviena ras tai, kas patiks jai. 

Kodėl esame unikalus puslapis?
1. TD - pirmasis ir kol kas populiariausias tokio tipo portalas Lietuvoje.
2. Tinklaraštis buvo sukurtas iš idėjos. Merginos negauna jokio atlygio už tai, kad leidžia savo laiką rašydamos straipsnius.
3. Kiekviena skaitytoja turi galimybę sudalyvauti rašytojų atrankoje ir pati išbandyti rašytojos duoną.
4. Straipsnius rašo pačios paauglės - neturime nei žurnalistikos išsilavinimo, nei brandos atestatų... Turime tik noro, laiko ir idėjų.
5. Palaikome glaudų ryšį vienos su kitomis - puslapyje užsimezgė daug draugysčių. Rašytojos stengiasi bendrauti su skaitytojomis, įsiklausyti į jų norus.
6. Nesame įsikabinę į vieną temą, todėl esame spalvinga ir įvairi erdvė. Straipsnių temos įvairios, nes rašytojos rašo apie tai, kas įdomu joms, nėra jokios priespaudos.
 
Puslapis sukurtas panelėms, bet kviečiame ir vaikinus, jei jie ras kažką tinkamo sau.

Nuo 2012m. gegužės 7d. iki 2015m. kovo 31d. puslapis buvo pasiekiamas adresu www.thetd4you.blogspot.com
2015m. balandžio 1d. TD pakilo į aukštesnį lygį ir pasikeitė adresą, iš paprasto blogo tapo internetiniu puslapiu.


NUO ŠIOL OFICIALUS MŪSŲ ADRESAS - www.teenagedreams.lt

Išlaikyti portalą kainuoja daug laiko bei pastangų. Vienas žmogus visko atlikti negalėtų. TD administraciją šiuo metu sudaro trys merginos - už foną, programėles ir panašius dalykus atsakinga Dovilė. Už rašytojas, straipsnius, reklamą, konkursus, partnerius ir skaitytojų gerovę galvą guldo Vilija ir Beatričė. Jos visada atsakys į visus jūsų klausimus, todėl susipažinkite su jomis.

ADMINISTRATORĖ VILIJATinklaraščio savininkė savo draugystę su rašymu pradėjo 2009m. Visko pradžia buvo paprastos, banalios meilės istorijos. Vaikiški žaidimai greitai peraugo į rimtą hobį, kuris pakeitė jos gyvenimą. Tai padėjo susirasti ypatingai daug draugų iš visos Lietuvos ir ne tik, pagerinti rašymo įgūdžius, užmegzti ryšius su įtakingomis Lietuvos įmonėmis, gerai išlaikyti lietuvių ir literatūros kalbos egzaminą bei patekti į Kauno Technologijos Universiteto ,,GIFTed" talentų akademiją. Būtent dėl to ji kviečia kiekvieną, norinčią iš gyvenimo kažko daugiau, prisijungti prie TD komandos! Laisvalaikiu mergina rašo straipsnius įvairioms erdvėms, užsidirba dirbdama samdoma tekstų rašytoja, tad jeigu reikia jauno ir potencialaus rašytojo - susisiek su ja!

Šį portalą mergina sukūrė būdama keturiolikos, dabar jai jau dvidešimt, tad normalu, jog šiam pomėgiui nebegali skirti pakankamai laiko, kadangi semiasi marketingo žinių Kauno Technologijos Universitete. Tačiau nors ir yra pakankamai užimta, vis dar darbuojasi portalo labui, tiesa, labiau iš vadovaujančio asmens pozicijos - bendrauja su rėmėjais, peržiūri straipsnius, rašytojas, jų atrankas, užsiima reklama ir konkursais.

Įdomu : Vilija yra davusi interviu savo gimtojo krašto laikraščiui ,,Gimtasis Rokiškis''. Straipsnį gali skaityti ČIA.

Tai žmogus, kuris gali atsakyti į visus tavo klausimus (susijusius su portalu ir ne tik), tad jeigu turi pasiūlymų, klausimų ar tiesiog nori pabendrauti, susisiek žemiau paliktais kontaktais. 


EL.PAŠTAS: jankunaitev@gmail.com
FACEBOOKVilija Jankūnaitė
INSTAGRAM: vilija06


ADMINISTRATORĖ BEATRIČĖ


Visada energinga, pozityvi, užsispyrusi ir pasirengusi padėti - štai kaip draugai apibūdina šešiolikmetę TD administratorę Beatričę. Nesunku suprasti, kad rašymas yra vienas didžiausių merginos hobių, su kuriuo mergina nori sieti savo gyvenimą. Būtent TD dėka Beatričė įgavo neįkainojamos patirties ne tik rašydama, bet ir bendraudama su įvairiais žmonėmis bei praplėsdama akiratį. Tačiau be to ji dar aktyviai dalyvauja mokyklos gyvenime, stropiai mokosi priešbakalauriatinėje klasėje, piešia, vaidina Forumo teatre, skaito knygas, žiūri filmus, serialus, leidžia laiką su draugais bei labai noriai savanoriauja.

Jei kils sunkumų, reikės pagalbos ar šiaip norėsi su kuo pakalbėti, su Beatriče bet kada gali susisiekti šiais kontaktais :

EL.PAŠTAS: beatricevenckute@gmail.com
FACEBOOK : Beatričė Venckutė
INSTAGRAM : beatrice.venckute


Portalo dizainu, rašytojų kortelėmis, programėlėmis rūpinasi dizainerė Dovilė Dalmantaitė. Ačiū jai!


Dar keli būdai, kaip galima susisiekti su administracija
Facebook - https://www.facebook.com/blogas.teenage.dreams?fref=ts
El.paštas - teenagedreamsinfo@gmail.com

Ačiū, kad esate su mumis, brangieji skaitytojai!

 Paskutinį kartą redaguota - 2017.11.19

10 Komentarai

 1. Man labai patinka jūsų blogas. Pats geriausias iš visų. ❤‎

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pritariu Brigitai. Tobulas blogas! <3

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai labai labai labai liux blogas! Norėčiau prisijungti, tad turiu vieną su atranka susijusį klausimėlį : tarkime aš noriu parašyti straipsnį, bet jūsų archyvas milžiniškas, tad gali pasitaikyti, kad parašysiu ta pačia tema. Ar tai jau skaitysis kopijavimas? :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jei tema pasikartos, nieko tokio. Juk jei nekopijuosi teksto, tai niekas to kopijavimu ir neskaitys :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Per mano gimtadienį xddd

  AtsakytiPanaikinti
 6. Laba diena, ką tik atradau jūsų puslapį. Idėja tiesa sakant verta aukso, labai jus palaikau. Šaunuoliai, taip ir toliau ! :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Jevgenijuh, labai Jums ačiū! Nepaprastai smagu skaityti tokius motyvuojančius judėti į priekį žodžius. :) Tikrai žiūrėsim ir keliausim tik tolyn!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Ten turėjo būti mano varde parašyta - Jevgenijus. Pakeiskite jeigu nesunku :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Labas!
  Jau nuo seno skaitau TD, man jis labai patinka. Todėl norėjau paprašyti, kad parašytumėt straipsnelį apie serią 'Jaunasis Vilkas' ('Teen Wolf'). Būčiau labai laiminga, jei išpildytumėt šį prašymą:)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Visus kviečiu apsilankyti mano naujame bloge.

  AtsakytiPanaikinti