Draugai

"Teenage Dreams" portalas labai džiaugiasi, kad turi labai įvairių draugų. Čia matote puslapius, įmones, kurie yra patys geriausi mūsų portalui!  Vieni padeda įdomiais prizais, kiti - reklama, o treti tiesiog palaiko morališkai. Ačiū, ačiū, ačiū jums visiems!

Žurnalas
 "JUSTĖ"

Žurnalas paaugliams "Justė" su mielu noru atskubėjo mums į pagalbą. Žurnalas suteikė rašytojoms dar didesnį šansą tobulėti - kiekvieną mėnesį geriausios rašytojos straipsnis atsiduria šiame žurnale! Neturi ką veikti? Skaityk "Justę" ir nepraleisi laiko veltui!

Knygų leidyka
"Baltos lankos"

Leidykla „Baltos lankos“ veiklą pradėjo 1992-aisiais kaip to paties pavadinimo akademinio žurnalo redakcija. Per du dešimtmečius išaugome į vieną didžiausių Lietuvos leidybinių įmonių. Siekdami įvairių naujovių ir visokeriopai skatindami jas liekame ištikimi ilgametėms tradicijoms – aukštai literatūrinei ir meninei leidinių kokybei, kūrybos originalumui, tekstams, kurie, kalbant Roland’o Barthes’o žodžiais, teikia „skaitymo malonumą“.


Kosmetikos kompanija
"AVON"

AVON – tai kompanija, kuri padeda blakstienas padengti tušu, o stalus – maistu, ji viena ranka kovoja su raukšlėmis, o kita – su krūties vėžiu. Kompanija, kuri žino, kaip sukurti tobulą lūpų makiažą, bet nebijo praverti burnos ir pasisakyti prieš smurtą šeimoje ir už moterų finansinę nepriklausomybę. Kompanija, kuri ne tik atneša grožį iki pat jūsų namų durų, bet ir padeda jums atverti naujų galimybių duris. Kompanija, kuri remia daugiau nei 6 milijonus konsultantų daugiau nei 100 pasaulio šalių. Kompanija, kuri jau daugiau nei 127 metus atstovauja grožį, inovacijas, optimizmą ir – svarbiausia – MOTERIS.


Internetinė dovanų parduotuvė
"PRINTAGRAM"
printagram.lt
Printagram.lt - dovanų idėjos su Jūsų nuotraukomis. Kurkite unikalius suvenyrus įvairioms šventėms, naudodami nuotraukas iš Instagram, Facebook arba tiesiog iš kompiuterio. Greita, paprasta ir patogu. Printagram - akimirkas, kurias galima paliesti..Kasdienio vartojimo prekių tinklas
"NARVESEN"
https://www.facebook.com/narvesenlietuva/?fref=ts


NARVESEN – patogaus ir greito apsipirkimo parduotuvės tavo mieste, kurios tau siūlo teigiamus pojūčius ir padeda patogiau bei paprasčiau gyventi kiekvieną dieną.

Knygų leidykla
"Svajonių knygos"

Svajonių knygos - tai leidykla, kurioje kiekvienas skaitytojas galės išsirinkti tai, ką mėgsta. Čia jūs rasite daugybę kūrinių, kurie patiks tiek mažiems, tiek dideliems; tiek mėgstantiems romanus, tiek dekektyvus ar kitokius žanrus. Čia kiekvienas atras savo svajonių knygą.. 


Elektronikos kompanija
SONY Lietuva„Sony“ yra vienas pirmaujančių vartotojų prekės ženklų pasaulyje. „Sony“ korporacija, gaminanti elektronikos prietaisus, mobiliojo ryšio įrenginius, kurianti muzikos ir vaizdo turinį bei žaidimus, užima išskirtinę poziciją rinkoje. „Sony“ yra itin vertinama dėl garso ir vaizdo produktų, skirtų tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Žinomiausiausi „Sony“ prekės ženklai – „BRAVIA“ didelės raiškos HD televizoriai, „Cyber-shot“ skaitmeniniai fotoaparatai, „Handycam“ filmavimo kameros, „α“ (alfa) skaitmeniniai SLR fotoaparatai, „Xperia Tablet“ planšetiniai kompiuteriai ir „Walkman“ MP3 grotuvai, taip pat trimačio vaizdo didelės raiškos profesionali TV transliacijų įranga.

Internetinis puslapis
LTBeautyBloggers
https://www.facebook.com/pages/LTBeautyBloggers/1571350716429789?fref=ts


Internetiniame FB puslapyje "LTBeautyBloggers" - kone kiekvieną dieną yra talpinami Lietuvos grožio blogerių straipsniai apie stilių, makiažą, kosmetikos produktų apžvalgas. Čia taip pat galite rasti ir mūsų portalo rubrikos "TD rekomenduoja" straipsnius!

Rankų darbo papuošalai
"Nertukai"


Nertukai - nuostabūs rankų darbo papuošalai iš karoliukų. Kiekviena mergina pagal pageidavimus gali išsirinkti tokį nertuką, kuris tinka būtent jai. Net ir pati išrankiausia gali rasti patinkančią apyrankę, kurią galima derinti prie visko!Paskutinį kartą redaguota 2016.04.27

Jeigu norite tapti partneriais, susisiekite šiais kontaktais :

Facebook - ČIA
El.paštas - teenagedreamsinfo@gmail.com, jankunaitev@gmail.com, ssimona250@gmail.com

Jeigu abi pusės galės būti kažkuo naudingos, draugausim! 

2 komentarai:

SOSBOOKS rašė...

Sveiki, norėtumėme tapti draugais su jumis :)
http://sosbook2u.blogspot.com/

Teen Corner rašė...

Ir su mumis :)