Draugai

„Teenage Dreams“ portalas labai džiaugiasi, kad turi labai įvairių draugų. Čia matote puslapius, įmones, kurie yra patys geriausi mūsų portalui!  Vieni padeda įdomiais prizais, kiti - reklama, o treti tiesiog palaiko morališkai. Ačiū, ačiū, ačiū jums visiems!

Žurnalas
 „JUSTĖ“
 

Žurnalas paaugliams JUSTĖ su mielu noru atskubėjo mums į pagalbą. Žurnalas suteikė rašytojoms dar didesnį šansą tobulėti - kiekvieną mėnesį geriausios rašytojos straipsnis atsiduria šiame žurnale! Neturi, ką veikti? Skaityk JUSTĘ ir nepraleisi laiko veltui!

Internetinė parduotuvė
„Minglemoose“
www.minglemoose.lt


MINGLEMOOSE tikslas - kad kuo didesnis ratas žmonių turėtų teisingus vandens vartojimo įpročius, kurie gali pakeisti jų gyvenimus. Būtent MINGLEMOOSE gertuvių dėka galima greitai ir kokybiškai pasigaminti skanaus, sveiko bei prisotinto vandens. Manai, kad vanduo yra nuobodus? Nori gyventi sveikiau nei iki šiol? Trokšti pakeisti savo gyvenimą, turėti daugiau energijos? Privalai išbandyti šias gertuves!

Kosmetikos kompanija
„AVON“


AVON – tai kompanija, kuri padeda blakstienas padengti tušu, o stalus – maistu, ji viena ranka kovoja su raukšlėmis, o kita – su krūties vėžiu. Kompanija, kuri žino, kaip sukurti tobulą lūpų makiažą, bet nebijo praverti burnos ir pasisakyti prieš smurtą šeimoje ir už moterų finansinę nepriklausomybę. Kompanija, kuri ne tik atneša grožį iki pat jūsų namų durų, bet ir padeda jums atverti naujų galimybių duris. Kompanija, kuri remia daugiau nei 6 milijonus konsultantų daugiau nei 100 pasaulio šalių. Kompanija, kuri jau daugiau nei 127 metus atstovauja grožį, inovacijas, optimizmą ir – svarbiausia – MOTERIS.

Internetinė dovanų parduotuvė
„PRINTAGRAM“
www.printagram.lt
PRINTAGRAM.LT - dovanų idėjos su Jūsų nuotraukomis. Kurkite unikalius suvenyrus įvairioms šventėms, naudodami nuotraukas iš Instagram, Facebook arba tiesiog iš kompiuterio. Greita, paprasta ir patogu. PRINTAGRAM - akimirkos, kurias galima paliesti..


Elektronikos kompanija
SONY LietuvaSONY yra vienas pirmaujančių vartotojų prekės ženklų pasaulyje. SONY korporacija, gaminanti elektronikos prietaisus, mobiliojo ryšio įrenginius, kurianti muzikos ir vaizdo turinį bei žaidimus, užima išskirtinę poziciją rinkoje. SONY yra itin vertinama dėl garso ir vaizdo produktų, skirtų tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Žinomiausiausi prekės ženklai – „BRAVIA“ didelės raiškos HD televizoriai, „Cyber-shot“ skaitmeniniai fotoaparatai, „Handycam“ filmavimo kameros, „α“ (alfa) skaitmeniniai SLR fotoaparatai, „Xperia Tablet“ planšetiniai kompiuteriai ir „Walkman“ MP3 grotuvai, taip pat trimačio vaizdo didelės raiškos profesionali TV transliacijų įranga.

Paskutinį kartą redaguota 2017.12.10
Jeigu norite tapti partneriais, susisiekite šiais kontaktais:

Facebook - ČIA
El.paštas - teenagedreamsinfo@gmail.com arba jankunaitev@gmail.com

Jeigu abi pusės galės būti kuo nors naudingos, draugausime! 

2 Komentarai