Ieškomos rašytojos

Nori rašyti TD bloge?
Tau patinka lietuvių kalba?
Rašai lietuviškomis raidėmis ir be gramatinių klaidų?
Turi laiko bei idėjų?
Nori išmokti rašyti straipsnius?

PRISIJUNK PRIE TD RAŠYTOJŲ KOMANDOS!

RAŠYK Į teenagedreamsinfo@gmail.com IR TAPK MŪSŲ BLOGO RAŠYTOJA!

Papasakokite apie save, pasakykite, kodėl norite rašyti mūsų bloge, apie ką norite rašyti, kokios rašymo patirties turite.

Taip pat atsiųskite savo parašytą straipsnį. Jis gali būti apie bet ką - žvaigždes, filmus, laisvalaikį... Straipsnį parašykite word formatu, naudokite nuotraukas. Svarbiausia - jokio kopijavimo. Bet koks nukopijuotas sakinys nuo interneto atima bet kokią galimybę patekti į mūsų komandą.

IŠBANDYK RAŠYMĄ....


7 komentarai:

Samantyte rašė...

omg, kaip tik jaunimaui butu maloniau skaityti su visokeis siuolaikineis zodziais o ne su supistu inteligenciu ismislais

Anonimiškas rašė...

Samantyte:
Ne visi tokie kaip tu. Turiu keletą pažįstamų kurie gerbia lietuvių kalbą ir daugelio tokių hm... "šiuolaikiškų" žodžių nesupranta.

Anonimiškas rašė...

Samantyte, pramok rašyt ;)

Anonimiškas rašė...

Rimtai? Šiuolaikiniai žodžiai? Nejuokink pasaulio, mergyt. Jei kurtum savo blogą, aš esu šimtu procentu tikra, kad neskaityčiau nei aš, nei kokia nors kita padori mergina, net neužeičiau į jį. Daugeliui tikrai maloniau skaityti tvarkingą tekstą ir be klaidų, o ne priveltą visokių nesąmonių, tokių kaip ''omg labukazz ką jūs cegi yolo sweg myliooo', tad su tokiais komentarais mauk nuo tvarkingų blogų kuo toliau, ir nevaryk vėžio skaitytojoms.
P.S. Kaip manai, kodėl po straipsniais yra palikti tokie komentarai kaip: ''Radau daug klaidų'', ''Privėlei klaidų'', ''Šitas rašosi taip, ne anaip''? Gal todėl, kad skaitytojoms RŪPI, jog straipsniai būtų LIETUVIŠKI, nes suprask, mes vis dar žmonės, ir mums vis dar rūpi lietuvių kalba. Ir šiaip, žinai, gėda būti ne protingam, ir mokėti lietuviškai, o būti kvailam, ir nemokėti suregzti normalaus sakinio, ko tu akivaizdžiai nemoki, nes beveik kiekviename žodyje yra klaida. :}

Anonimiškas rašė...

as jums parasiau, ebt jus neatrsaot? kodel? :\

Anonimiškas rašė...

Parašiau jums į gmailą, tikiuosi atrašysit, dėkui:)

Knygų Peliukė rašė...

Sveiki, prieš keletą savaičių parašiau Jums į elektroninį paštą, tačiau atsakymo nesulaukiau iki šiol. Noriu paklausti, kaip bus paskelbiami rezultatai, nes nebežinau, ar dar ko nors tikėtis?
Ačiū už informaciją.