Mūsų rašytojos

Jos be jokio atlygio rašo straipsnius, rengia konkursus, skiria savo laiką, pildo Jūsų prašymus ir daro viską, kad ,,Teenage Dreams'' būtų dar geresnis! Visos buvusios ir esamos rašytojos stengėsi bei stengiasi, kad TD populiarėtų interneto platybėse. Jos savarankiškai tobulėja, priima kritiką, mokosi iš klaidų, savyje ugdo atsakomybę, organizuotumą, rašymo gabumus ir dar kartą įrodo, kad dažnai amžius neatspindi to, kas esi viduje. Šios merginos nėra robotai, bet visos kartu galėtų ir Everestą nuversti. Jei tik panorėtų, žinoma...

Susipažinkite - štai tos darbštuolės, kurios dėl jūsų TD portale praleidžia be galo daug laiko!
 
Skirmantė Juškaitė, 14m.,  Gedučiai

Skirmantės didžiąją laiko laisvalaikio užima nuolatinis tobulėjimas, spragų pildymas, buvimas su draugais. Kuomet ši energinga mergina pavargsta arba nebebūna ką veikti, ji rašo laiškus, groja gitara, bėgioja ir net žaidžia krepšinį. Be to, kaip bitutė zuja mokyklos renginiuose, parlamente, kur dirba raštininke, rašo mokyklos laikraštuke. Ne išimtis ir rašymas TD! Būtent jis daug metų atgal ją išgelbėjo nuo dar tuo metu vaikiškos meilės liūdesio. Rašymas čia kai kuriais atvejais yra aukso vertės, nes išmokė kitaip žiūrėti į pasaulį, papildė asmenybę, išmokė, jog labai kažko norint - viskas įmanoma. Pasak pačios Skirmantės, TeenageDreams portalas sugebėjo mažą, naivią mergaitę paverti stipria ir savarankiška mergina.

TD puslapyje Skirmantė rašo nuo 2015 metų sausio pradžios.


Viktorija Juciūtė, 17m., Tauragė

Laisvu laiku labiausiai mėgsta be tikslo gulėti lovoje, skaityti knygas bei žurnalus, klausytis muzikos, susitikti su draugais, sportuoti, rašyti, žiūrėti filmus bei serialus.

Viktorijai rašyti ir kurti patiko jau nuo pat mažumės, tik tuomet tie rašinėliai ir eilėraštukai nebuvo kažkas nuostabaus. Vėliau į gyvenimą atėjo blog'ai bei TD. Nuo tada rašymą pamilo dar labiau. ,,TD - puiki vieta gerinti savo pažymius dienyne iš lietuvių kalbos, tobulėti rašyme, įgauti neįkainojamos patirties ir žinoma, smagiai praleisti laiką. ''- sako Viktorija.

TD puslapyje Viktorija rašo nuo 2014 m. liepos 1d. Ineta Stebulytė, 18m., Kėdainiai. 

Rašytojos laisvalaikis praeina mokintinantis užsienio kalbas ir kitus įdomius dalykus, savanoriaujant, būnant su draugais, skaitant knygas, ieškant nuotykių. TD dėka Ineta išmoko susidėlioti mintis, atrasti didesnį atsakomybės jausmą.

TD puslapyje Ineta rašo nuo 2016 metų gruodžio 15 dienos.

Dovilė Dmukauskaitė, 14m., Kėdainiai.

Laisvalaikiu Dovilė rašo fantastines istorijas, skaito bei klausosi muzikos. Čia mergina išmoko rašyti straipsnius, taip pat raiškiau dėlioti mintis. TD jai reiškia ne tik atsipalaidavimą, tačiau suteikia ir daugiau atsakingumo bei daugiau pasitikėjimo kūryboje.

TD puslapyje Dovilė rašo nuo 2016 metų lapkričio mėnesio.Silvija Dulinskaitė, 16 m., Kaunas
Silvija laisvu metu daugiausiai dainuoja, keliauja ir rašo. Taip pat mokosi naujų kalbų, kartais mėgsta šį bei tą pateplioti teptuku ant popieriaus (ypač kai galvoje chaosas, kurio neįmanoma išreikšti
žodžiais).

Rašymas "TD" portale Silvijai reiškia naujas pažintis, mokymąsi ir tobulėjimą. Mergina džiaugiasi, kad jos straipsnius skaito tiek daug žmonių, kurių ji visai nepažįsta, kurie visi yra skirtingi. Juk be galo geras jausmas, kai sužinai jų nuomonę, nesvarbu - tai pagyrimas ar kritika. Rašytoja to neišskiria, nes kaip ji pati sako, vienaip ar kitaip, tai yra nuomonė, kurią ji gerbia ir už kurią labai dėkoja visiems skaitytojams, nepatingėjusiems pareikšti savo nuomonės. Taip pat Silvijai labai daug reiškia tai, kad rašydama portale ji gali laisvai rinktis temas ir vadovaujausi administratorių suteiktu patarimu - "rašyk tai, ką pati norėtum skaityti". Būtent taip penkiolikmetė mergina ir daro bei po kiekvieno straipsnio publikavimo jaučiasi laiminga ir pakylėta.Paulina Rėkašiūtė, 14 m., Airija

Mėgstamiausi laisvalaikio užsiėmimai yra rašymas, piešimas, laiko leidimas su draugais, maisto gaminimas. Kai Paulina pavargsta nuo įtempto gyvenimo, jai nėra nieko geriau už ramų vakarą su dienoraščiu ir arbatos puodeliu šalia arba ilgo pokalbio su drauge.
 
„Teenage Dreams“ išmokė atsakingumo, pareigingumo ir išugdė valią - juk žinant, kad šiandien privalai užbaigti straipsnį, imi ir tai padarai. Taip pat mergina tapo kūrybiškesnė - nuolat ieškant idėjų straipsniams, plečia savo akiratį ir stengiuosi išbandyti kuo daugiau dalyku šitaip kaupdama auksinę patirtį ateičiai. Ir visai ne veltui - ateitį noriu sieti su rašymu!

TD puslapyje Paulina rašo nuo 2015 spalio 25 dienos


Agnė Sapronaitytė, 14 m., Jurbarko rajonas.

Savo laisvalaikio Agnė stengiasi nepaversti rutina ir leidžia jį skirtingai, nuo paprasto vakaro su puodeliu arbatos ir knyga, iki aktyvių sportinių veiklų kaip krepšinis ar tinklinis. Taip pat groja net 3 instrumentais ir tenka pripažinti, kad tai užima didžiąją dalį jos laisvalaikio. Negana to, mergina fotografuoja, užsiima rankdarbiais bei, žinoma, stengiasi tobulėti. 
TD išmokė atsakomybės, savarankiškumo ir kritikos priėmimo. Šis portalas jai padėjo pajusti savotišką laisvę ir jo dėka Agnė pradėjo labiau pasitikėti savimi. TeenageDreams yra puikus portalas visoms rašyti norinčioms merginoms, nes tai ne tik puiki proga išbandyti save, bet ir puiki pagalba sau, jei reikia nubaidyti liūdnas mintis ar nepasitikėjimo savimi likučius.

TD portale Agnė rašo nuo 2016 m. sausio 9 dienos.
 

Akvilė Stankevičiūtė (Elivkast), 17 m., Šakiai. 
Laisvu metu po Elivkast slapyvardžiu pasislėpusi Akvilė skaito knygas, užrašinėja savo mintis, rašo istorijas ir jomis dalinasi su kitais, o negana to, dar domisi saviugda ir tobulėjimu. 
TD leido dalintis savo mintimis, parodyti savo užslėptą talentą ir būtent TD dėka ji gali kopti savo svajonės link.
TD portale Elivkast rašo nuo 2016 metų lapkričio 24 dienos. Aurelija Mikėnaitė, 14 m., Šiauliai.

Laisvalaikį TD rašytoja Aurelija stengiasi leisti įvairiai - skaito knygas, būna su draugais ar šeima, klausosi muzikos, išeina pasivaikščioti ir tuo pačiu pafotografuoti gamtą. 

Įstojus į TD, mergina pradėjo tobulėti rašyme, tapo lengviau dėlioti mintis. Tai - lyg atsakingas laisvalaikis, reikalaujantis atsakomybės ir suteikiantis džiaugsmą.

TD portale Aurelija rašo nuo 2016 m. lapkričio 29 d.


Gabrielė Čekanavičiūtė, 17 m., Jonava. 

Visą savo laisvalaikį Gabrielė skiria asmeniniam tobulėjimui. Dievina teatrą, o neseniai pamilo ir rašymą, tad savo laisvalaikio be šių dalykų jau nebeįstengia įsivaizduoti. 

„Teenage dreams“ leido suvokti, kad rašymas nėra tik paprastas sakinių išdėstymas popieriaus ar Word'o lape. Šis tinklaraštis leidžia bei skatina tobulėti. O prisijungus prie šio šaunaus būrio rašytojų, mergina suprato, jog tai gali tapti ir nuostabia laisvalaikio dalimi.

TD portale Gabrielė rašo nuo 2016 m. lapkričio 21 d.

 
Rusnė Kuliešiūtė, 14m., Druskininkai. 
 
Rusnė laisvalaikį mėgsta leisti įvairiais būdais išreikšdama save - piešia, rašo, fotografuoja, lanko teatro būrelį.

Rašydama TD mergina ne tik pagerino savo rašymo įgūdžius, bet ir gavo galimybę tobulėti. Rašymas šiame portale, pasak pačios rašytojos, yra paskata tai daryti toliau, sulig kiekvienu geru komentaru didėja motyvacija.
  
TD portale Rusnė rašo nuo 2016 metų liepos 26 d. 

Eglė Vinskaitė, 15 m., Prienų raj. 

Laisvalaikiu Eglė skaito, žiūri serialus ir filmus, sportuoja, žaidžia tinklinį, piešia, klausosi muzikos, žaidžia šachmatais, kuria... 

TD merginai - nauja patirtis jos gyvenime, kurios metu išmoko daug naujo, išbandė savo jėgas naujoje srityje, pagerino ir vis dar gerina rašymo įgūdžius, išgirdo nuomonę apie savo straipsnius, pamatė, kur didžiausios klaidos, o ką daro gerai. Eglė tikrai džiaugiasi, kad TD atėjo į jos gyvenimą bei dėkoja šiam portalui už tai, kad gali tobulėti! TD portale Eglė rašo nuo 2016 m. lapkričio 26 dienos


Iveta Cimakevičiūtė, 16 m., Seirijai. 

Laisvalaikiu Iveta rašo laiškus, skaito knygas, kai yra galimybė, stengiasi kuo daugiau aplankyti dar nelankytų vietų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. O kai norisi nieko neveikti, žiūri serialus ir filmus.

Mergina teigia, kad su kiekviena diena tobulėja rašyme, o kadangi savo karjerą nori sieti su šia srtiimi, TD jai yra nuostabi praktika! Taip pat rašytoja nori išbandyti kažką naujo, turėti patirties ir žino, kad visa tai jai suteikia ir suteiks TD. Iveta laukia ir pastabų, ir gerų žodžių, kurie ją motyvuoja ir toliau rašyti, nes tada žino, jog kažkam merginos straipsniai yra įdomūs. 

TD portale Iveta rašo nuo 2016 m. gruodžio 27 dienos.

17 Komentarai

 1. Sveiki... ;) Tik nesenai atradau jūsų tinklapį ir buvau be galo sužavėta! Jau ilgai ieškojau kažko panašaus! ;) Norėjau atrasti vietą kur galėčiau išreikšti savo mintis, patikrinti savo sugebėjimus ir būti įvertinta kitų. Jau buvau be praradusi viltį, tačiau visai netikėtai aš atsidūriau čia!
  Tačiau dabar susidūriau su problema... Visiškai nenutuokiu kaip čia reikia elgtis... ;) Tad norėjau pasiteirauti, gal atsirastu žmogelis, kuris padėtu man čia viską suprasti ir susigaugyti... ;) Būčiau labai dėkinga! Ir prašymas- nesijuokit iš manęs ir mano kvailumo... ;D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Lina, parašyk man militad744@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 3. nuostabus tinklapis, labai norėčiau ir aš blog'int? ar įmanoma būtų prisijungti prie jūsų? :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kodel cia ne visos rasytojos yra?

  AtsakytiPanaikinti
 5. parasykit apie gabija c, ji mane supazindino su teenage dreams :) labas gabija :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Sveikos, gal kaunietės norėtų prisidėti prie Jaunųjų Žurnalistų studijos? Šiuo metu mums labai trūksta narių. Noriu pabrėžti, jog mes ne tik rašom, bet ir organizuojam renginius, juose dalyvaujam, imam interviu, fotografuojame ir šiaip labai aktyviai leidžiam laiką!
  Daugiau informacijos: http://www.vmlr.lt/kolektyvai-ir-studijos/jaunuju-zurnalistu-studija/

  AtsakytiPanaikinti
 7. Sveikos panelės, gal galėčiau kaip nors patelki į Jūsų šį tinklapį rašyti straipsnius? Atrašykite prašau

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labas, šiuo metu vyksta atranka http://www.teenagedreams.lt/2016/01/rasytoju-atranka.html, sudalyvauk :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Sveiki, ar jau buvo šio mėnesio atranka?

  AtsakytiPanaikinti
 10. Sveiki,pirma karta pamaciusi sia svetaine pagalvojau: Kaip smagu butu jeigu as taip pat tureciau internetine svetaine,ten kelciau idomiu straipsniu,ir noreciau paklausti,gal butu vietos...Dar vienai paselusiai rasytojelei xd

  AtsakytiPanaikinti
 11. Kątik atradau šį tinklapį ir labai tuo džiaugiuosi.:)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Jūs čia per blogger šitą sukūrėt??

  AtsakytiPanaikinti
 13. Sveiki, nerašysiu kaip daugelis, kad ilgai ieškojau kažko tokio ar panašiai. Taip ir yra, bet kam tai įdomu... Aš labai norėčiau prisijungti į rašytojų gretas. Mano manymu, tai puikus žingsnis į savo tikslus ateitį ir teisė išsakyti savo mintis. Pagarbiai prašau neignoruoti šio komentaro ir suteikti šansą dar vienai merginai tobulinti save ir ką gali žinoti, gal žengti žingsnį į tavo ateitį.

  AtsakytiPanaikinti
 14. Šešėlis rūke - tokiais klausimais kreipkis tiesiai į žmones, nes tavo komentaras čia gali pasimesti. Jeigu domina prisijungimas prie komandos, parašyk mums į teenagedreamsinfo@gmail.com apie save bei atsiųsk straipsnį worde apie bet ką. Jeigu patiksi ir tiksi, susisieksim. :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Visus kviečiu apsilankyti mano naujame bloge.

  AtsakytiPanaikinti