ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Rašytojų kortelės 07.01RAŠYTOJŲ KORTELĖS:12 komentarų:

Anonimiškas rašė...

Eina kakųųų kiek rašytojų o.O

Anonimiškas rašė...

Wow

Anonimiškas rašė...

Daug rasytoju todel ir blogas geras ;)

Anonimiškas rašė...

Ner nauju rasytoju. Mhm. Jasna.

Anonimiškas rašė...

Lievas psl. vesks api rasytuojas..

Anonimiškas rašė...

ŽIAURIAI PATIKO!!!!!!!!!!! SIŪLAU RAŠYTOJOMS KO KELIS (JEIGU NUSIPELNO) DUOT. TA PRASME KAD NEBŪTŲ PO VIENĄ BET TIK TADA KAI NUSIPELNO

Elija Love rašė...

Žiauriai geros rašytojos!!

auguste asadauskaite rašė...

Pačios geriausios rašytojos!

Gabrielė Sokaitė rašė...

O kada rašytojos jau būna nebe naujokės? :)

Teen Corner rašė...

Kiek rašytojų ;oo

Goda Dambrauskaitė rašė...

Ziauriai geros rasytojos! Ir merginos, kaip galima "uzsiregistruoti" i tas rasytojas? Nu kad tipo galetum straipsnius rasyt ir siaip prisidet prie puslapio pletros ir kurimo:D Parasykit, gerai? Nes tikrai noreciau prisideti:D

^^ Simona ^^ rašė...

Goda, norint prisidėti prie komandos, reikia bandyti laimę dabar vykstančioje rašytojų atrankoje - http://www.teenagedreams.lt/2015/06/isskirtine-rasytoju-atranka.html :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google